Elektrikli Sandalye

Günümüz şartlarında, engellilerimizin hayatını kolaylaştırmak için, teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek, engelli arabalarında da uygulanmaya başlanmaktadır. Kas gücüyle hareket edemeyen engelli vatandaşlarımız için, Elektrikli Sandalye Üretimi yapılmaktadır. Elektrikli Sandalyeler, şehir içi kullanıma uygun olarak üretilmektedir. Aynı zamanda isterseniz arazi şartlarında gidebilen 4x4 Elektrikli Sandalyeler de üretilebilmektedir. Bu Elektrikli Sandalye ürünleri dış kullanımlarda bu kadar etkili ve kolay olmasının yanında ev içi kullanımlarda da uygundur.

 Elektrikli Sandalyeler, bünyesinde bulundurduğu en az 2 adet motor ile çalışmaktadırlar. Bu motorların güçlerine göre, kullanım şekli ve performansları değişmektedir. Eğer Elektrikli Sandalye’yi Zorlu şartlarda kullanacaksanız 300x2=600W gücünden aşağı olmamalıdır. Böylelikle sizleri zor şartlarda, sıkıntılı durumlarda bırakmaz. Ancak şehir içi ve ev gibi daha basite indirgenmiş özelliklerde kullanılacaksa, 180x2=360W gücünde bir motorda sizin için yeterli olacaktır. Elektrikli Sandalye Fiyatları’nı en çok etkileyen unsurlardan biri motor gücüdür. Elektrikli Sandalye, iki adet motoru besleyen yine 2 adet aküye sahiptirler. Elektrikli Sandalye de kullanılan aküler en az motor kadar önemlidir. Akülerin güçlü olması, motor performansını doğrudan etkilemektedir.

Elektrikli Sandalye almadan önce mutlak şartla tekerlekli sandalyeci uzman ekiplerinden destek alınız. Tekerlekli sandalyeci uzman ekipleri, sizlerle biraz sohbet ederek, ihtiyacınız olan ürünleri doğru belirlemek için çalışırlar. Amaçları, sizin için yeterli olacak motor gücü ona bağlı olarakta Elektrikli Sandalye Modeli’ni doğru belirlemektir. Elektrikli Sandalye Fiyatları, taşıdığı özelliklere göre değişkenlik göstermektedir. Tekerlekli Sandalyeci’den aldığınız bu destek ile doğru belirlenilen Elektrikli Sandalye modeli’nde, binlerce Liralık tasarruf elde etmiş olursunuz. Tekerlekli Sandalyeci Satış ekibi, Her ay düzenli olarak eğitimlerden geçmektedir. Elektrikli Sandalye ile ilgili tam donanımla bilgiye sahiptirler.

Elektrikli Sandalye Üreticileri, şuan bile halen bir elin beş parmağını geçmemektedir. Markalara göre Elektrikli Sandalye Fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir. Vidasına kadar aynı olan Elektrikli Sandalye, üretimden sonra üzerine basılan marka ile ucuz veya pahalı olabilmektedir. Tekerlekli Sandalyeci, Türkiye ve Dünya genelinde birçok marka ile anlaşmalar yaparak, Türkiye ve Dünyada ki kendini kanıtlamış, ürün kalitesi belirlenmiş markaların Ana Distribütörlüğünü alarak, Türkiye geneli dağıtımını, satışını ve aynı zamanda teknik servis hizmetini vermektedir. Tüm bu markaları ve ürün aşamalarını aynı çatı altında toplayarak, müşterilerimiz içinde sorunsuz hizmet sunmaktayız.

Tekerlekli Sandalye, elbette ki Tekerlekli Sandalyeci’den alınır…