Tekerlekli Sandalyeci’den Kolaylıkla Alışveriş Yapabilir Miyim?

Tekerlekli Sandalyeci’den alışveriş yapmak çok kolaydır. Yapmanız gerekenler; 

1- Tekerlekli Sandalyeci’ye Üye Olun (Daha önceden üye olduysanız,  Üye Girişi yapınız.)

2- Beğendiğiniz ve almak istediğiniz ürünü seçip, sepete ekleyebilirsiniz. Bu noktada işlemlerden kaçınmak isterseniz, online müşteri temsilcilerimiz 7x24 sürekli sorularınızı cevaplamak için hazır olacaklardır. Ben tekerleklisandalyeci.com üzerinden de mesajlaşamam derseniz, yine 7x24 telefonların ucunda müşteri temsilcisi arkadaşlarımız hazır olacaklardır.

3- alacağınız ürünün, ürün adını ve miktar/adedi kontrol ettikten sonra “satın al” butonuna tıklayın. Şayet birden fazla ürün alacaksanız, alışverişe devam et butonunu tıklayınız.

4- Adres ve iletişim bilgileri ,Fatura bilgileri, ödeme ve onay olmak üzere toplam 4 aşamada alışverişi tamamlamış olmaktayız.  

- ADRES: 
Ürünün teslimat adresini teyit edin, bu bilgileri üye olurken giriş yapmıştık, ama dilerseniz bu aşamada, bilgilerinizi kontrol ediniz. Eğer değişiklik varsa bu noktada güncelleme yapabilirsiniz. Adres bilgilerimizi de tamamladıktan sonra devam sekmesine basınız.

- FATURA BİLGİLERİ :  Bu bölümde aldığınız tekerlekli sandalye’ye dair tekerlekli sandalyeci size fatura kesecektir. Fatura aldığınız tekerlekli sandalye aynı zamanda garanti belgesi yerine geçtiği için, bu bölüme özellikle dikkat etmenizi ve bu belgeyi saklamanızı tekerlekli sandalyeci olarak tavsiye ediyoruz.
 - ÖDEME: aldığınız tekerlekli sandalye’nin ödeme şeklini nasıl yapacağınıza karar veriniz. Eğer havale/EFT şeklinde yapacaksanız sitemizde banka bilgilerimizi bulabilirsiniz. Eğer Kredi Kartı ile ödeyecekseniz, tek çekim için kart bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Ancak taksit istiyor iseniz “taksit seçeneği” bölümünden tüm kartlara 12 aya kadar taksit imkanından yararlanabilirsiniz. 
 - ONAY: Bu aşama alışverişinizin son aşamasıdır. Satın alacağınız ürün bilgileri, toplam fiyatı, fatura bilgileri, teslimat adresi ve belirlediğiniz ödeme şekline göre ödeme bilgileri (kredi kartı ile ödeme yapılacaksa kart bilgilerinizi bu aşamada gireceksiniz) bu sayfada onayınıza sunulmaktadır. 
Tüm bilgileri lütfen kontrol ediniz.  

Siz bu işlemleri tamamladığınızda siparişiniz Tekerlekli Sandalyeci, Müşteri Temsilcilerinin ekranında görüntülenecek ve tedarik aşamasının ardından siparişiniz adresinize kargo ile gönderilecektir. 

Ürün temini, kargoya teslim ve kargo takip bilgisi gibi tüm detaylar her aşamasında sistem tarafından sizin email adresinize ve tekerleklisandalyeci.com müşteri panelinize bilgi notu olarak aktarılacaktır (
Sipariş Takip). Unutmayın, her türlü soru ve sorununuz için TEKERLEKLİSANDALYECİ  Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya yazabilir ve bilgi edinebilirsiniz.