Mor Medikal olarak tekerleklisandalyeci.com markasını oluşturmaya başladığımızdan beri, müşterilerimizin beklentilerini kaliteli ürün ve uygun fiyatlı çalışma anlayışımız ile müşteri memnuniyeti üzerine kurarak %100 müşteri memnuniyetini oluşturmayı çok kısa sürede sağladık. Müşteri odaklı çalışma stratejilerimiz ile geçmiş tecrübelerimizi bütünleştirerek, Türkiye’nin ilk 3 firması arasında yer almayı başardık.
 

Mutlak Müşteri Memnuniyetini, müşteri hizmet kalitemizi, güvenilir firma duruşumuzu, empatik düşünce sahibi ve bilgili uzman satış kadromuz, her zaman kaliteli ürünü en uygun fiyat garantisi ile birlikte sunmaktadır. Bu hizmetlerimizi anlaşmalı olduğumuz banka kartlarına 9 aya varan taksit fırsatları ile birlikte sunuyor ve üstelik Türkiyenin her yerine ücretsiz kargo ile hizmet veriyoruz.
 

Yüzlerce Marka, binlerce çeşit Ürünü tek bir marka altında, uzman satış temsilcilerimizin yardımı ile deneyimleme ve görme imkanına sahipsiniz. Türkiye standartlarına uyan en üst kalite ürünlerimizin TSE ve CE belgeleri ile garanti belgeleri de bulunmaktadır. Bunun yanı sıra müşteri temsilcilerimize 7 gün  24 saat ulaşabilirsiniz. İnternet üzerinden incelediğiniz ürünleri yurt içi ve yurt dışı olmak üzere  istediğiniz her yere göndermekteyiz. İstanbul içi 4 saat gibi kısa sürede istemiş olduğunuz ürünü kapınıza kadar getiriyoruz.
 

Türkiye ve Dünya için sağlanacak fayda açısından, Sosyal Sorumluluğun sürdürülebilir projelerden oluşmasına Tekerleklisandalyeci olarak tüm yüreğimiz ile inanmaktayız. Saygının ve karşılıklı güvenin hakim olduğu çalışan personelimiz ile İstanbul Bahçelievler’de yer alan showroomumuza beklemekteyiz. Satışını gerçekleştirdiğimiz markalar dışında Tekerleklisandalyeci olarak yerli üretimde de boy göstermekteyiz. Bu minvalde; Hava alanları, onlarca hasatene, belediye ve vakıflar başta olmak üzere yurt içi ve dışı için de binlerce özel ürünler üretmekteyiz. Alanında en büyük sosyal sorumluluk projelerine destek veren firma özelliğini halen taşımaktayız. Yüzlerce bağışçımız ve onlarca dernek ile yaptığımız anlaşmamız doğrultusunda, insanları mutlu etmekten keyif almakta ve bu doğrultu da işimize aşkla bağlanmaktayız. Tüm personelimiz bu prensip doğrultusunda kendisine gelen talepleri değerlendirmektedir.